OYUN HABERLERİ FIFA 21, EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor

ThunderEfe

Site Sahibi
Site Sahibi
Geliştirici
1zfTY2JW41HdDTGJC00Go4nk.jpg

Uzun zamandır beklenen gelişme sonunda gerçekleşti. EA Games FIFA 21’i EA Play’e ekliyor. FIFA 21’in geride bıraktığımız hafta zamanı belirlenmeden EA Play’e geleceği duyurulmuştu. Sonunda EA Play ve Xbox Game Pass tarihi 6 Mayıs olarak EA Play’in fotoğrafı Twitter hesabından lanse edildi.

Microsoft’la anlaşma yapan EA Games, EA Play’e gelen oyunları bu sayede Xbox Game Pass’e de ekliyor. Bu sebeple 6 Mayıs’ta EA Play’e çıkacak oyun otomatik şekilde Xbox’a da geliyor. EA Play aboneleri FIFA 21 için pek çok ödül ve özel erişime de sahip olacaklar. FIFA Ultima Team formaları, Volta Futbol ekipmanları gibi özel içerikleri alabilecekler. FUT oyuncuları da her sezonda XP bonusu kazanarak 30 seviye ödüllerine kısa bir süre içinde kavuşabilecekler.


Knockout City; EA Play, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Pass PC üyeleri için bedava dağıttığı olarak sunulacak. Dragon Quest Builders 2’yse geriye dönük cihazlarda da çalışacağı için Xbox One, Xbox Series X ve S serisi konsollarda oynanabilecek.

Aslına bakarsanız FIFA 21 bir hayli geç gelen bir çalışma oldu. EA Play’de önceden yer alması beklenen oyunun Mayıs’a kalması da ayrıca üzücü tabi. Xbox Game Pass kullanıcıları özellikle EA Games oyunları açısından bu sene kazanan olarak gözüküyor.